Isı Kontrollü Taşımacılık

Özel ısı derecesi ile taşınması gereken farklı ebat ve ağırlıktaki kargolarınızın teslim aldığımız noktadan nihai teslim noktasına ulaşıncaya kadar aynı ısı derecesinde taşıma organizasyonunu özel ekipman ve araçlarımızla organize ederek; Türkiye genelinde temsilcilerimiz ile, dünya çapında da hizmet sunan acente ağımız ile  24-48 saat içerisinde kapıdan kapıya  hizmet alternatifleri sunmaktayız.  Sunduğumuz hizmetin yanı sıra deneyimli ekibimiz müşterilerimize eş zamanlı bilgi akışını da sağlayarak tek seferde doğru sonuçlara ulaşılmasını ve  maliyetlerin azaltılması anlamında da yardımcı olması açısından  sunduğumuz servis sizin için en doğru tercih olmayı amaçlamaktayız.

Isı kontrollü taşıma hizmetimizde sadece GDP standratlarında kalibre edilmiş ekipmanların ve araçlar kullanmaktayız.

Hizmet Sunduğumuz Temel Isı Derecesi Aralıkları;

*Kontrollü Oda Isısı (+15.C,+25.C)
*Soğutulmuş (+2.C,+8.C)
*Dondurulmuş (-15.C,-25.C)
*Şok Dondurulmuş (-60.C,-80.C)

Kullandığımız Aktif Taşıma Sistemleri 
*Isı Kontrollü Havayolu Konteyner Kiralama
*Isı kontrollü Araç
*Farklı Kullanım Alanları İçin Uygun Taşınabilir Soğutucular

Kullandığımız Pasif Taşıma Sistemleri;
*Tek Kullanımlık Kutular ( Jelpack İçerir)
*Soğutucu Akülü Kutular 
*Kuru Buz

Ekibimiz, sevk edilecek ürüne ait tüm kriterleri; ebat, miktar, mevsimsel hava koşulları, transit süre, talep edilen ısı derecesi gibi   durumları göz önüne alarak  size en uygun taşıma tipi için servis teklifi sunar ve ürünlerin alıcısına taahhüt edilen ısı derecesinde teslim edilmesini organize eder.

Ürünlerinizi için toplama adresinde ya da depomuzda paketleme hizmeti sunarken, sevkiyat süresi boyunca ısı derecesini özel ısı kayıt cihazlarımız ile kayıt altına alıp sevkiyat sonunda ısı raporlarını  müşterilerimiz ile paylaşırız.

Uzman ekibimiz, uzun süren gümrükleme süreçleri ya da transit sürede yaşanan gecikmelerde havayolları ekibi ile koordinasyon sağlayarak ürünün ısısını muhafaza etmek için tüm önlemleri zamanında hayata geçirir.
E - BÜLTENYenilik ve duyurularımızdan haberdar olmak için mail listemize abone olun.